HTML tutorial     HTML tutorial   HTML tutorial   HTML tutorial   HTML tutorial   HTML tutorial   HTML tutorial   HTML tutorial   HTML tutorial   HTML tutorial  

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Zcela jistě jste se setkali s otázkou: máš FB? Pro neznaléhoho to jsou pouhá písmena a pro jiné význam těchto dvou písmen znamená název Facebook. Jde o jednu z největších sociálních sítí jenž se rozšířila po celém světě. Najdeme na nich uživatele mnoha jazyků a národností a jednotlivé jsou používány v jednotlivých státech dle oblíbenosti. Samozřejmě že mezi nimi najdeme ty jenž se zabývají seznamováním, fotografickými, blogovými, muizikální ..atd. Dali by se mezi ně možná zařadit i komunikační programy jako jsou například Skype, ICQ, GaduGadu ...atd. I zde totiž dochází k komunikaci mezi lidmi což také ze sebe dělá sociální síť..

Na můj vkus jsem jich našla pomněrně mnoho. Samozřejmě že nelze všechny dohledat za pár minut, proto si jsem jistá že jich je nespočet, v různých jazycích s mnoha uživateli různých jazyků a národností. Když vynecháme naš rodný jazyk, tak se velmi často domluvíme v mezinárodních jazycích. Jako jsou například angličtina, franouzština, španělština, němčina, arabština. Ale takové pro nás kuriózní a na evropském území asi velmi málo používané jsou například japonština, čínština, hebrejština a další.

Již právě z pouhé zvědavosti jsem procházela ve vyhledávači různé sociální sítě. A výsledkem mého hledání je níže umístěná tabulka s jejich názvy a odkazy. Které znáte vy, jenž zde nejsou uvedeny? Můžeme jí takto tímto způsobem doplňovat. Stačí na úvodní stránce napsat do e-mailu "Předmět: sociální sítě" a do zprávy napiště " název a její www adresu".

Někteří z vás budou mít i připomínky k nebezpečí číhající v takovývh to místech. A jelikož již o této problematice psalo mnoho lidí. Tak zde dám pouze odkaz na stránky jenž se touto problematikou nějakou dobu zabývají. Poradna-Bezpečný internet.cz

Řádek Jméno: Adresa:
1. Facebook www.facebook.com
2. Lidé www.lide.cz
3. Blog www.blog.cz
4. Štěstí www.stesti.cz
5. Spolužáci www.spoluzaci.cz
6. My Heritage www.myheritage.cz
7. Badoo www.badoo.com
8. Webnode www.webnode.com
9. Twoo www.twoo.com
10. Flickr www.flickr.com
11. Plus Google www.plus.google.com
12. Bebo www.bebo.com
13. Bloger www.bloger.com
14. My space www.myspace.com
15. Twitter www.twitter.com
16. Interpals www.interpals.net
17. Q zone www.qzone.qq.com
18. Instagram www.instagram.com
19. Square space www.squarespace.com
20. Linked In www.linkedin.com
21. Pinterest www.pinterest.com
22. Xing www.xing.com
23. Photobucket www.photobucket.com
24. Ddropbox www.dropbox.com
25. Fotolia www.eu.fotolia.com
26. Tumblr www.tumblr.com
27. Black planet www.blackplanet.com
28. Hi 5 www.hi5.com
29. Friendster www.friendster.com
30. Yelp www.yelp.com
31. Reddit www.reddit.com
32. Stumble Upon www.stumbleupon.com
33. Mixi www.ameblo.jp
34. Pinterest www.pinterest.com
35. Vube www.vube.com
36. Ask www.ask.fm
37. Renren Inc. www.renren-inc.com/en/
38. Douban www.douban.com
39. Secret city (3D) www.secretcity.de
40. Peng You www.projectpengyou.org
41. Vampire Freaks www.vampirefreaks.com/

Guri.cz © 2009-2018